Blum Catalogue V5 UK

Каталог і технічний довідник 2022/2023 www.blum.com

① ② ③ Ваш надійний шлях в інтернеті Каталог 2022/2023 • KA-150 Short-URL www.blum.com/configurator Приклад Short-URL Приклад Допомога під час проєктування та замовлення Short-URL www.blum.com/planningtools QR-Code Приклад Відео про застосування Short-URL www.blum.com/gmSum Ввівши вебкод у конфігуратор виробів від Blum, отримаєте перелік артикулів, інформацію про асортимент, монтаж та маркетингові матеріали. Також, скориставшись QR-кодом, можна будь-коли знайти й переглянути додаткову інформацію про вироби від Blum – навіть на місці у клієнта. ① Введіть вебкод або клікніть Введіть вебкод у конфігураторі виробів від Blum або клікніть на вебкод у каталозі в форматі PDF. Вебкод Вебкод DQBQ2M Ми об’єднали каталог із нашими електронними сервісами, щоб Ви будь-коли могли скористатися повною та завжди актуальною інформацією про вироби. Досить одного кроку, щоб перейти від каталогу до наших E-SERVICES. За допомогою вебкодів Ви потрапите до відповідного виробу в конфігураторі виробів. Так ви швидко й просто отримаєте інформацію для проєктування, перелік артикулів для замовлення виробів у дилера, а також багато іншого. У каталозі Ви знайдете Short-URL і QR-коди до наших виробів. Вони одразу направлять вас до детальної інформації, як-от вибір дизайну, інформації про монтаж, демонтаж і регулювання, фільми про використання або Директиви з автоматизованого обладнання. Коротка вебадреса дає доступ до докладної інформації про вироби, зокрема до інструкцій із монтажу, брошур та технічних відомостей. ② Сконфігуруйте фурнітуру Якщо перейти за вебкодами, основні фільтри у конфігураторі виробів вже активовано і не доводиться обирати вручну. Залишається лише декілька кроків – і конструкція готова. ③ Отримайте перелік артикулів В кінці отримаєте готовий перелік артикулів. Лише один клік – і Ви перенесете його до онлайн-магазину дилера.

Системи завіс Системи завіс Огляд 69 CLIP top BLUMOTION | CLIP top – завіси Механізм CLIP – монтаж без інструментів 70 BLUMOTION для дверцят 156 TIP-ON для дверцят 170 MODUL – завіси Монтаж насуванням 174 Висувні системи Висувні системи Огляд 189 TANDEMBOX plus 348 LEGRABOX 190 TIP-ON BLUMOTION для TANDEMBOX 350 TIP-ON BLUMOTION для LEGRABOX 244 SERVO -DRIVE для LEGRABOX | MERIVOBOX | TANDEMBOX 358 TIP-ON для LEGRABOX 250 MERIVOBOX 256 METABOX 390 TIP-ON BLUMOTION для MERIVOBOX 296 TANDEMBOX antaro 302 Системи напрямних Системи напрямних Огляд 415 MOVENTO 416 TIP-ON BLUMOTION для MOVENTO 434 TIP-ON для MOVENTO 440 TANDEM 446 SERVO -DRIVE для MOVENTO | TANDEM 492 Системи вну трішніх розділювачів Системи внутрішніх розділювачів Огляд 527 AMBIA-LINE для LEGRABOX | MERIVOBOX 528 “Помічники на кухні” AMBIA-LINE 538 ORGA-LINE для TANDEMBOX 540 “Помічники на кухні” ORGA-LINE 554 Технології ру ху Технології руху Огляд 559 SERVO -DRIVE для одного корпусу 562 Інші вироби Інші вироби Огляд 573 Функціональні конструкції шафок SPACE STEP 574 Системи замикання CABLOXX 582 Системи кріплення EXPANDO T 584 Навіски 586 Стяжки 587 E-SERVICES і допоміжні пристрої для монтажу E-SERVICES і допоміжні пристрої для монтажу Огляд 591 E-SERVICES 592 Свердлильно -присадні верстати MINIPRESS top | MINIPRESS 604 Пристрої для монтажу BOXFIX 644 Шаблони 650 Інформація Інформація Огляд 699 Загальна інформація 700 Інформація про підіймальні механізми 704 Інформація про системи завіс 706 Інформація про висувні системи та системи напрямних 712 Дочірні підприємства і представництва компанії Blum та їхні адреси 720 Покажчик за артикулами 728 Підіймальні механізми Підіймальні механізми Огляд 15 AVENTOS HF – складаний підіймальний механізм Стандарт | SERVO-DRIVE 18 AVENTOS HS – відкидний підіймальний механізм Стандарт | SERVO-DRIVE 30 AVENTOS HL – вертикальний підіймальний механізм Стандарт | SERVO-DRIVE 36 AVENTOS HK top – поворотний підіймальний механізм Стандарт | SERVO-DRIVE | TIP-ON 42 AVENTOS HK-S – підіймальний механізм для невеликих корпусів Стандарт | TIP-ON 52 AVENTOS HK-XS – підіймальний механізм для малих корпусів Стандарт | TIP-ON 58

1 Що ми робимо для Вас Каталог 2022/2023 • KA-150 Який Ваш наступний проєкт? Не важливо, що Ви задумали: Blum супроводжуватиме Вас. Кухня чи ванна кімната, вітальня чи спальня – із нашими виробами Ви якісно втілите Ваші проєкти. Для того, щоб так було й надалі, ми постійно продумуємо декілька кроків вперед: які конструкці ї Ви потребуватимете в майбу тньому та як ми зможемо полегшити Вам робот у. У каталозі й технічному довіднику Ви знайдете усі вироби й інформацію про наші сервіси для успіху Вашого проєкт у.

2 Каталог 2022/2023 • KA-150 REVEGO Із системою розсувних дверей одного пору х у руки досить, щоб відкрити або сховати функціональні зони у житлових приміщеннях. Ідеї від Blum для підвищення якості житла Будинок чи квартира, велика чи мала площа – в нас є цікаві конструкці ї шафок для різноманітних житлових приміщень. Щобільше, ми на даємо Вам прак тичну інформацію про ергономічність, корисний простір, якість ру х у та дизайн. На blum-inspirations.com Ви знайдете все потрібне для втілення ідей – наприк ла д, належні сервіси. Ми охоче розповімо ще більше про наші рішення. Сконтак т уйтеся з нами! SPACE STEP Рішення для цоколю – це ергономічний дост уп до верхніх шафок у всіх житлових зона х.

3 Blum Inspirations Каталог 2022/2023 • KA-150 Додаткова інформація Почерпніть більше ідей, знайдіть потрібний сервіс та ознайомтесь з історіями для продажу, що надихають Short-URL www.blum.com/i362 SPACE TWIN Вузька шафка на дасть простір для індивідуальних рішень у найнезвичніших місцях. Дизайн Інноваційна фурніт ура дає змог у втілювати Ваші дизайнерські ідеї та крокувати в ног у із сучасними тенденціями. Ергономічність Підіймачі у верхній шафці – це оптимальне рішення. Вони не перешкоджають свободі пересування. SPACE TOWER У місткій шафі для запасів матимете зручний дост уп до всього вміст у.

4 Каталог 2022/2023 • KA-150 Моє натхнення втілено: myLEGRABOX

5 myLEGRABOX Каталог 2022/2023 • KA-150 Додаткова інформація myLEGRABOX 230 Short-URL www.blum.com/i357 LEGRABOX pure/ free Основа: LEGRABOX pure та LEGRABOX free – це благородні матові кольори та високоякісний варіант із нержавної сталі із за хистом від слідів пальців. LEGRABOX special edit ion Особлива колекція: незвичний вигляд царги в новому кольорі чорний карбон матовий, мікс матеріалів із нержавною сталлю із за хистом від слідів пальців, 3D-тиснення Carbonlook чи фак т урне покрит тя Noble rust. LEGRABOX individual Вершина індивідуальності: насолоджуйтесь творчою свободою на повну. Завдяки поєднанню кольорів та матеріалів, друку, лазера та тиснення з Вашим дизайном виникають індивідуальні меблі, що вра жатиму ть Ваших к лієнтів. Що також на дихає – ми пропонуємо відповідне рішення, щоб перетворити висувну сис тему саме на Ваш LEGRABOX.

6 Каталог 2022/2023 • KA-150 MERIVOBOX Let’s create – нова платформа для Ваших ідей

7 MERIVOBOX Каталог 2022/2023 • KA-150 Додаткова інформація MERIVOBOX 256 Short-URL www.blum.com/i355 MERIVOBOX modular із релінгом MERIVOBOX modular із BOXCOVER MERIVOBOX modular із BOXCAP Платформа Із декількома компонентами створите власний широкий асортимент. Водночас спростите виготовлення меблів! Різноманітно, але так просто. Дизайн Прямі ліні ї й виразні форми – ось чим вирізняється MERIVOBOX. Створюйте різноманітні та неповторні меблі. Мінімалізм має харак тер. Функціональність Цілковито нові напрямні подбають про відмінне тихе ковзання та велике наванта ження. Плавно й стабільно. Монтаж Нева ж ливо, який варіант Ви обрали – пристрої для монта жу незмінні, рег улювання однакове. Точного результат у досягну ти легко.

8 Каталог 2022/2023 • KA-150 Напрямні Якість зі сталі для ідей із дерева

9 Системи напрямних Каталог 2022/2023 • KA-150 Додаткова інформація Системи напрямних 414 Short-URL www.blum.com/i359 MOVENTO – наша досконала система напрямних Наші напрямні MOVENTO вра жають стабільністю та високим динамічним наванта женням – до 70 кг. Тому система напрямних підійде для ку хонних шафок, де Ви зберігаєте ва жкі предмети, як-от каструлі й сковороди. TANDEM – наша універсальна система напрямних Система напрямних прихованого монта жу TANDEM – універсальне рішення для Ваших меблів із дерев’яними шу хлядами. Завдяки великому асортимент у вони підходять для різних галузей застосування. Ви можете обирати із широкого спек тру номінальних довжин, різних типів висування та к ласів наванта ження, а також додаткових технологій ру х у для м’якого й тихого висування та засування. TANDEM часткового висування із вбудованим TIP- ON В асортименті також є напрямні TANDEM часткового висування із вбудованим TIP- ON. Док ла даючи менше зусиль, Ви можете пропонувати своїм к лієнтам ще більше комфорт у. Монта ж буде простішим, а к лієнти насолоджуватиму ться корист уванням технологією ру х у, вбудованою в напрямну. Для монта жу потрібен ще тільки суцільний вал синхронізаці ї.

10 Каталог 2022/2023 • KA-150 Маркетингова підтримка Проєкт ування | Планування | Пропозиція Конструювання Замовлення E-SERVICES & допоміжні пристрої для монтажу Хороший сервіс саме там, де потрібен. Як на дійний партнер ми пропонуємо Вам до наших виробів відповідні сервіси та прак тичні пристрої для монта жу. Ми підтримуємо Вас впродовж усього процесу – від ідеї до готових меблів. Ми на даємо Вам наші фото, відео, брошури різними мовами й у різних формата х. Ці матеріали й багато іншого Ви знайдете онлайн у нашій медіатеці маркетингових матеріалів. Конфіг уратор корпусів та конфіг уратор виробів допомагають сконструювати меблі з необхідною фурніт урою. Ви отримаєте CAD-дані, які зможете на далі використовувати у Вашій програмі для конструювання. Конфіг уруйте та зберігайте свої проєк ти онлайн без зайвих зусиль. Ви просто можете створити ак т уальний перелік артикулів для Ваших к лієнтів. За допомогою інтерфейсу перенесете весь перелік артикулів із наших конфіг ураторів до онлайнмагазину дилера.

11 E-SERVICES і допоміжні пристрої для монтажу Каталог 2022/2023 • KA-150 Виготовлення Післяпродажне обслуговування Додаткова інформація E-SERVICES 592 Short-URL www.blum.com/i361 Усі відповіді на питання щодо монт ування й рег улювання фурніт ури, а також навчальні відео Ви знайдете у застосунку EASY ASSEMBLY. Після купівлі ми також на даємо Вам особист у підтримку. Фа хівці Blum допоможу ть знайти відповіді на всі запитання про наші вироби та сервіси. Доставка | Монтаж Перенесіть результати проєк т ування з конфіг ураторів на MINIPRESS з EASYSTICK. Із пристроями для монта жу й шаблонами виготовите меблі швидко й точно.

12 Каталог 2022/2023 • KA-150 Ми віримо, що ідеї можу ть рухати світ. Ми пропонуємо інноваційну фурніт уру, захопливі концепці ї меблів та відповідні сервіси, щоб Ви могли втілювати свої креативні ідеї. Нас спонукають Ваші потреби, світові тренди й наше спільне бачення підвищення якості жит тя. Створюймо разом рушійні ідеї.

13 moving ideas Каталог 2022/2023 • KA-150 Якість життя Ми прагнемо, щоби процес щоденного корист ування меблями був більш комфортним та функціональним. Асортимент Усе разом: із нашим широким асортиментом виробів Ви можете реалізувати й ак т уальні, й майбу тні тренди в помешканні. Натхнення У цілому світі ми спостерігаємо за трендами в помешканні й досліджуємо рішення завтрашнього дня. Цими знаннями ми ділимося з Вами. Інновації Ми продовжуємо ру хатися. Із допитливістю й дослідницьким ду хом ми створюємо для Вас нові вироби й сервіси. Сервіси У щоденній роботі ми на даємо Вам підтримку у вигляді сервісів, що відповідають Вашим процесам. Якість Ми не припиняємо вдосконалювати наші вироби, сервіси та самих себе. Довіра Ми беремо на себе відповідальність. За наших партнерів, наших співробітників, суспільство й довкілля. Юліус Блюм розпочав нашу мандрівку в 1952 році з наса дки на підкову. Сьогодні ми постачаємо інноваційну фурніт уру для меблів нашим к лієнтам у пона д 120 країн світ у.

14 Підіймальні механізми Каталог 2022/2023 • KA-150 1 ▬ Швидкий та простий монтаж і демонтаж із механізмом CLIP ▬ Зручне регулювання фасаду у трьох площинах ▬ Фасади зупиняються в будь-якому бажаному положенні ▬ Немає деталей, що виступають ▬ Оптимальне розташування ручки з погляду ергономіки ▬ BLUMOTION подбає про те, щоб закрити м’яко й тихо ▬ SERVO-DRIVE – електрична технологія руху для верхніх шафок ▬ TIP-ON – механічна система відкривання для підіймальних механізмів Симетричний силовий механізм AVENTOS HK-XS можна встановлювати як з одного, так і з двох боків. Підіймальні механізми AVENTOS відкривають ще більше можливостей, щоб створити індивідуальний дизайн шафок у цілому помешканні. SERVO-DRIVE – електрична технологія руху для AVENTOS HF, HS, HL i HK top. TIP-ON, механічна система відкривання для AVENTOS HK top, HK-S і HK-XS. Підіймальні механізми AVENTOS гарантують якісний рух фасадів у верхніх шафках. Навіть дуже широкі фасади підіймаються без зусиль, зупиняються в будь-якому положенні й опускаються м’яко та тихо із BLUMOTION.

15 Підіймальні механізми 〉 Огляд Каталог 2022/2023 • KA-150 AVENTOS HF – складаний підіймальний механізм AVENTOS HF – складаний підіймальний механізм 18 Огляд 19 Стандарт | SERVO-DRIVE 20 Аксесуари 28 AVENTOS HS – відкидний підіймальний механізм AVENTOS HS – відкидний підіймальний механізм 30 Огляд 31 Стандарт | SERVO-DRIVE 32 AVENTOS HL – вертикальний підіймальний механізм AVENTOS HL – вертикальний підіймальний механізм 36 Огляд 37 Стандарт | SERVO-DRIVE 38 AVENTOS HK top – поворотний підіймальний механізм AVENTOS HK top – поворотний підіймальний механізм 42 Огляд 43 Стандарт | SERVO-DRIVE 44 TIP-ON 48 Аксесуари 51 AVENTOS HK-S – підіймальний механізм для невеликих корпусів AVENTOS HK-S – підіймальний механізм для невеликих корпусів 52 Огляд 53 Стандарт 54 TIP-ON 54 Аксесуари 57 AVENTOS HK-XS – підіймальний механізм для малих корпусів AVENTOS HK-XS – підіймальний механізм для малих корпусів 58 Огляд 59 Стандарт 60 TIP-ON 60 Аксесуари 65 AVENTOS – конструкції зі скошеними краями і з фальцом AVENTOS – конструкції зі скошеними краями і з фальцом 16 Аксесуари Саморізи 66 Центрувальне свердло 66 Амортизатор 66 Викрутка 67 Хрестоподібна насадка 67 Підіймальні механізми Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення

16 Підіймальні механізми 〉 AVENTOS – конструкції зі скошеними краями і з фальцом Каталог 2022/2023 • KA-150 Підіймальні механізми – можливості, що надихають Додаткова інформація AVENTOS – конструкції зі скоше - ними краями і з фальцом Short-URL www.blum.com/mitresrebates Конструкції зі скошеними краями Конструкції з фальцом Підіймальні механізми Висока якість руху підіймачів AVENTOS тепер також доступна для конструкцій зі скошеними краями і з фальцом. Дуже практично те, що можна використовувати стандартну фурнітуру – ї ї потрібно лише підлаштувати. Нові варіанти застосування дають змогу втілити незвичні дизайнерські тенденції. Підіймальні механізми AVENTOS особливо зручні тим, що не обмежують свободу руху власника кухні та гарантують вдосталь вільного простору над головою. Підіймаючись, фасад із AVENTOS завжди зупиняється в будь-якому положенні. Потім його легко опустити. Комфорту додають технології руху SERVO-DRIVE або TIP-ON.

17 Підіймальні механізми 〉 AVENTOS – конструкції зі скошеними краями і з фальцом Каталог 2022/2023 • KA-150 Конструкції зі скошеними краями Конструкції з фальцом AVENTOS HF – складаний підіймальний механізм AVENTOS HS – відкидний підіймальний механізм AVENTOS HL – вертикальний підіймальний механізм AVENTOS HK top – поворотний підіймальний механізм AVENTOS HF – складаний підіймальний механізм AVENTOS HS – відкидний підіймальний механізм AVENTOS HL – вертикальний підіймальний механізм AVENTOS HK top – поворотний підіймальний механізм Підіймальні механізми

18 Підіймальні механізми 〉 AVENTOS HF – складаний підіймальний механізм Каталог 2022/2023 • KA-150 Підіймач для великих фасадів, що складаються Піднімати й опускати зручно та комфортно Додаткові переваги для Вас і Ваших клієнтів Підіймальні механізми Довговічний Ключовим елементом силового механізму є міцний пакет пружин. Результат: тривалий термін роботи. Підіймачі AVENTOS HF відкриваються без зайвих зусиль. Навіть із важкими фасадами. Механізм дає змогу зупинити фасади в будь-якому бажаному положенні. Немає деталей, що виступають Знімний телескопічний важіль – це перевага під час виготовлення меблів чи їхнього монтажу. Захист від защемлення пальців Середня завіса CLIP top – інноваційна технологія, що гарантує безпеку для пальців. Можливі однакові полиці Залежно від висоти корпусу можна зробити 2 полиці. З інтегрованим BLUMOTION як важкі, так і легкі фасади закриваються м’яко й тихо. Заглушки доступні в кольорах білий шовк, світло-сірий і темносірий. Під час підіймання AVENTOS HF фасад складається. Цей підіймач ідеальний для верхніх шафок із великими фасадами, бо ручку зручно дістати в будь-якому положенні. Частини фасаду можуть бути різної висоти. ▬ Із BLUMOTION закриєте плавно й тихо ▬ Підіймете легко ▬ Зупиняється в будь-якому положенні ▬ Зручний доступ всередину шафки ▬ Лаконічний асортимент, велике різноманіття конструкцій ▬ Простий монтаж і регулювання ▬ Стабільний навіть із широкими фасадами ▬ Довговічний ▬ Ручку можна встановити на довільній висоті ▬ Немає деталей, що виступають ▬ Додатково: SERVO-DRIVE для AVENTOS – електрична технологія руху для верхніх шафок

19 Підіймальні механізми 〉 AVENTOS HF – складаний підіймальний механізм 〉 Огляд Каталог 2022/2023 • KA-150 Застосування Вебкод Стор. Стандарт | SERVO -DRIVE Дерев’яні фасади та фасади із шир. алюм. профілю DQD8YM 20 Фасади з вузького алюмінієвого профілю DQD9NY 24 Аксесуари Обмежувач кута відкривання 21 Комплект завіс 28 Монтажні планки 144 Заглушка на плече завіси 151 Саморізи 66 Центрувальне свердло 66 Амортизатор 66 Викрутка 67 Хрестоподібна насадка 67 Монтаж, демонтаж і рег улювання Монтаж, демонтаж і рег улювання Short-URL www.blum.com/a110 Директива з автоматизованого обладнання 701 Докладна інформація про Директиву з автоматизованого обладнання Short-URL www.blum.com/sd/guideline Піктограми Артикули лише за запитом Підіймальні механізми Зображення Зображення Зображення Зображення

20 Підіймальні механізми 〉 AVENTOS HF – складаний підіймальний механізм 〉 Стандарт | SERVO-DRIVE Каталог 2022/2023 • KA-150 Дерев’яні фасади та фасади із шир. алюм. профілю Вебкод DQD8YM Коефіцієнт потужності LF Висота корпусу KH (мм) x вага FG нижнього і верхнього фасаду разом із ручкою (кг) Теор. висота корпусу ТКН Висота верхнього фасаду FHo (мм) x 2 + зазори Якщо діапазони потужності накладаються, рекомендуємо обрати потужніший силовий механізм! Стандарт SERVO -DRIVE Інформація для замовлення 2 Комплект телескопічних важелів Висота корпусу KH (мм) Арт. 480 – 570 1 20F3200.01 560 –710 1 20F3500.01 700 –900 1 20F3800.01 760 –1040 1 20F3900.01 Комплектація: 2 2 x Телескопічний важіль, симетричний 1 Якщо фасади асиметричні, теоретична висота корпусу ТКН 7 Блок живлення 24 Вт для SERVO -DRIVE Мовний пакет Арт. Мовний пакет Арт. A Z10NE030A F Z10NE030F B Z10NE030B G Z10NE030G C Z10NE030C H Z10NE030H D Z10NE030D J Z10NE030J E Z10NE030E Вкл. з інструкцією із користування та монтажу Без мережевого кабелю Мовний пакет – інструкція з користування та монтажу A DE | EN | FR | IT | NL F BG | ET | LT | LV | RO | RU B DA | EN | FI | NO | SV G EN | ES | FR C EL | EN | HR | SL | SR | TR H EN | ZH D EN | ES | FR | IT | PT J JA E CS | HU | PL | SK Позначення мов відповідно до ISO-639 9 Мережевий кабель Ринок Арт. Ринок Арт. AR Z10M200A JP Z10M200J UK Z10M200B AU Z10M200K CH Z10M200C CL Z10M200L DK Z10M200D CN Z10M200N Європа Z10M200E BR Z10M200S.01 Європа ¹ Z10M200E.OS TW Z10M200T IN Z10M200H US | CA Z10M200U IL Z10M200I ZA Z10M200Z Довжина 2 м, з вилкою ¹ Без вилки ▬ Ідеально для верхніх шафок із фасадами з двох частин ▬ Висота корпусу KH 480 –1040 мм ▬ Ширина корпусу KB до 1800 мм ▬ Із BLUMOTION закриєте плавно й тихо ▬ Мінімум зусиль у використанні ▬ Зупиняється в будь-якому положенні ▬ Монтаж без інструментів ▬ Тривимірне регулювання обох фасадів ▬ Просте безступінчасте регулювання потужності силового механізму ▬ Середня завіса із захистом від защемлення пальців 1 Комплект силових механізмів Коефіцієнт потужності LF Вказівка Арт. 2600 – 5500 1 шт. = LF 960 –2650 20F2200.05 5350 –10150 20F2500.05 9000 –17250 3 шт. = LF 13500 – 25900 20F2800.05 Комплектація: 1 2 x Симетричний силовий механізм – 8 x Саморізи Ø 4 x 35 мм 3 Комплект заглушок Колір Матеріал Арт. SW | HGR | TGR Пластмаса 20F8020 Комплектація: 3a 1 x Заглушка, лів. 3b 1 x Заглушка, прав. 3c 2 x Мала заглушка, з логотипом Blum IN-G 3 Комплект заглушок для SERVO -DRIVE Колір Матеріал Арт. SW | HGR | TGR Пластмаса 21F8020 Комплектація: 3a 1 x Заглушка для SERVO-DRIVE, лів. 3b 1 x Заглушка, прав. 3c 2 x Мала заглушка, з логотипом Blum IN-G 3d 2 x Радіокнопка SERVO-DRIVE 3e 6 x Дистанційний амортизатор Blum, Ø 5 мм 4 Монтажна планка для телескопічного важеля Рекомендації Вид кріплення Підйом (мм) Арт. Саморізи 1 0 175H3100 EXPANDO 177H3100E Під прес 177H3100 Будь-які сталеві прямі монтажні планки з підйомом 0 мм 1 Для дерев’яних фасадів використовуйте по 2 саморізи (609.1x00) з кожного боку Для шир. алюм. проф. використовуйте по 2 саморізи під потай (660.0950) з кожного боку 6 Комплект SERVO -DRIVE Колір Матеріал Арт. R7037 Пластмаса 21FA000 Комплектація: 6a 1 x Привод 6b 1 x SERVO-DRIVE розподільний кабель, 1500 мм 6c 1 x З’єднувальний вузол 6d 2 x Захист для кінців кабелю Якщо силових механізмів 3 і більше, рекомендуємо встановлювати 2 синхронізовані приводи 8 Кріплення блока живлення Колір Матеріал Арт. WGR Пластмаса Z10NG120 Для SERVO-DRIVE, блок живлення 24 Вт Підіймальні механізми

21 Підіймальні механізми 〉 AVENTOS HF – складаний підіймальний механізм 〉 Стандарт | SERVO-DRIVE Каталог 2022/2023 • KA-150 Дерев’яні фасади та фасади із шир. алюм. профілю Вебкод DQD8YM Інформація для замовлення Альтернатива для 7 | 8 | 9 – Штепсельний блок живлення 12 Вт для SERVO -DRIVE Можна використовувати тільки з одним приводом Мере - жевий адаптер Мовний пакет Арт. Мере - жевий адаптер Мовний пакет Арт. E A ☎ Z10NA30EAF E F ☎ Z10NA30EFF E B ☎ Z10NA30EBF B A ☎ Z10NA30BAF E C ☎ Z10NA30ECF K D ☎ Z10NA30KDF E D ☎ Z10NA30EDF U G ☎ Z10NA30UGF E E ☎ Z10NA30EEF Мережевий адаптер ¹ E B K U Комплектація: – 1 x Штепсельний блок живлення 12 Вт для SERVO-DRIVE Вкл. з кабелем 1120 мм (з SERVO-DRIVE розпод. кабелем можна подовжити максимум до 2000 мм заг. довж.) Інші комбінаці ї можливі за запитом ¹ Докладний перелік країн шукайте в розділі “Інформація” Аксесуари Колір Колір HGR Світло-сірий WGR Сірий SW Білий шовк S Чорний TGR Темно-сірий W Білий R7037 RAL 7037 попелясто-сірий IN-G Шліфована нержавна сталь Додаткова інформація Огляд – AVENTOS HF 19 Аксесуари – комплект завіс 28 Монтажні планки 144 Аксесуари – загальні 66 Проєктування – симетричні фасади 22 Проєктування – асиметричні фасади 23 Проєктування – дистанційний амортизатор Blum 29 Радіокнопка SERVO-DRIVE 29 SERVO-DRIVE uno – перелік країн 718 Огляд – допоміжні пристрої для монтажу 591 Орієнтовні значення ваги фасаду FG (кг) 704 Директива з автоматизованого обладнання 701 Додаткова технічна інформація 698 Монтаж, демонтаж і рег улювання Short-URL www.blum.com/a110 10 Завіса CLIP top 120° Чашка Пружина Арт. INSERTA Без пружини 70T5590BTL Саморізи 1 70T5550.TL Накладення чашки TO (константа) 11 мм 3 завіси для ширини корпусу KB від 1200 мм або для ваги фасаду FG від 12 кг 4 завіси для ширини корпусу KB від 1800 мм або для ваги фасаду FG від 20 кг 1 Для дерев’яних фасадів використовуйте саморізи (609.1x00) Для шир. алюм. проф. використовуйте саморізи під потай (660.0950) Альтернатива для 10 10 Спеціальна завіса CLIP top 120° для більшого накладення фасаду Чашка Пружина Арт. INSERTA Без пружини 72T5590BTL Саморізи 1 72T5550.TL Накладення чашки TO (константа) 13 мм 3 завіси для ширини корпусу KB від 1200 мм або для ваги фасаду FG від 12 кг 4 завіси для ширини корпусу KB від 1800 мм або для ваги фасаду FG від 20 кг 1 Для дерев’яних фасадів використовуйте саморізи (609.1x00) Для шир. алюм. проф. використовуйте саморізи під потай (660.0950) 11 Монтажна планка для завіси CLIP top 120° Рекомендації Вид кріплення Підйом (мм) Арт. Саморізи 1 0 175H3100 EXPANDO 177H3100E Під прес 177H3100 Стандартні монтажні планки, підйом залежить від типу накладення фасаду зверху FAo 1 Для дерев’яних фасадів використовуйте по 2 саморізи (609.1x00) з кожного боку Для шир. алюм. проф. використовуйте по 2 саморізи під потай (660.0950) з кожного боку 12 Середня завіса CLIP top Чашка Пружина Арт. EXPANDO Без пружини 78Z553ET Саморізи 1 78Z5500T 3 завіси для ширини корпусу KB від 1200 мм або для ваги фасаду FG від 12 кг 4 завіси для ширини корпусу KB від 1800 мм або для ваги фасаду FG від 20 кг 1 Для дерев’яних фасадів використовуйте саморізи (609.1x00) Для шир. алюм. проф. використовуйте саморізи під потай (660.0950) 13 Монтажна планка для середньої завіси CLIP top Рекомендації Вид кріплення Підйом (мм) Арт. Саморізи 1 0 175H3100 EXPANDO 177H3100E Під прес 177H3100 Стандартні монтажні планки з підйомом 0 мм Для алюмінієвого профілю до 57 мм завширшки використовуйте тільки хрестоподібні монтажні планки 1 Для дерев’яних фасадів використовуйте саморізи (609.1x00) Для шир. алюм. проф. використовуйте саморізи під потай (660.0950) – Обмежувач кута відкривання Кут відкривання OW Колір Арт. 104° TGR 20F7051 83° R7037 20F7011 – SERVO -DRIVE розподільний кабель і захист для кінців кабелю Колір Довжина (м) Арт. S 8 Z10K800AE Комплектація: 6b 1 x SERVO-DRIVE розподільний кабель 6d 5 x Захист для кінців кабелю Під розкрій Використовується як SERVO-DRIVE розподільний кабель – З’єднувальний вузол і захист для кінців кабелю Колір Матеріал Арт. S Пластмаса Z10V100E.01 Комплектація: 6c 1 x З’єднувальний вузол 6d 2 x Захист для кінців кабелю Монтаж без інструментів – Тримач кабелю Колір Матеріал Арт. W Пластмаса Z10K0009 Наприклад, для фіксаці ї розподільного кабелю SERVO-DRIVE Підіймальні механізми

FHo Y FAo 22 Каталог 2022/2023 • KA-150 Дерев’яні фасади та фасади із шир. алюм. профілю Проєктування Симетричний Позиція свердління Висота корпусу КН (мм) H (мм) 480 – 549 KH x 0.3 – 28 550 –1040 KH x 0.3 – 57 4 x саморізи Ø 4 x 35 мм Свердлити під розподільний кабель SERVO-DRIVE тільки зліва * Глибина свердління 5 мм ** Альтернативна позиція свердління Потрібний простір KH Висота корпусу Обмежувач ку та відкривання Y (мм) Без FHo x 0.44 + 38 104° FHo x 0.24 + 34 83° 0 FHo Висота верхнього фасаду Обробка фасаду Висота корпусу КН (мм) X (мм) 177H3100 | 177H3100E | 177H3100E10 | 177H5100 | 175H3100 | 175H4100 175H5400 | 177H5400E 480 – 549 70 68 550 –1040 47 45 SFA Накладення фасаду збоку Завіса CLIP top 120° TB Відстань до чашки F Зазор FAo Накладення фасаду зверху () Спеціальна завіса CLIP top 120° Середня завіса CLIP top TB Відстань до чашки F Зазор мін. 1.5 мм * 37 мм для хрестопод. монт. планок (37/32) Відстань до чашки TB MD Накладення фасаду FA (мм) 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 0 3 4 5 6 3 3 4 5 6 6 3 4 5 6 9 3 4 5 6 MD Підйом монтажної планки (мм) Зі спеціальною завісою CLIP top 120° накладення фасаду FA завжди більше на 2 мм Відстань до чашки TB MD Горизонтальний зазор F (мм) між фасадами 3 4 5 6 0 6 5 4 3 3 6 9 MD Підйом монтажної планки (мм) Монтаж на саморізи Монтаж INSERTA | EXPANDO Розміри чашки Вебкод DQD8YM Підіймальні механізми 〉 AVENTOS HF – складаний підіймальний механізм 〉 Стандарт | SERVO-DRIVE Підіймальні механізми

FHo Y FAo 23 Каталог 2022/2023 • KA-150 Дерев’яні фасади та фасади із шир. алюм. профілю Проєктування Асиметр. Позиція свердління Теорет. висота корпусу ТКН (мм) H (мм) 480 – 549 TKH x 0.3 – 28 550 –1040 TKH x 0.3 – 57 4 x саморізи Ø 4 x 35 мм Свердлити під розподільний кабель SERVO-DRIVE тільки зліва * Глибина свердління 5 мм ** Альтернативна позиція свердління Потрібний простір TKH = FHo (мм) x 2 + зазори TKH Теоретична висота корпусу FHo Висота верхнього фасаду FHu Висота нижнього фасаду Обмежувач ку та відкривання Y (мм) Без FHo x 0.44 + 38 104° FHo x 0.24 + 34 83° 0 FHo Висота верхнього фасаду Більший фасад мусить бути верхнім! Обробка фасаду Теорет. висота корпусу ТКН (мм) X (мм) 177H3100 | 177H3100E | 177H3100E10 | 177H5100 | 175H3100 | 175H4100 175H5400 | 177H5400E 480 – 549 FHo / 2 + 70 FHo / 2 + 68 550 –1040 FHo / 2 + 47 FHo / 2 + 45 FHo Висота верхнього фасаду FHu Висота нижнього фасаду FAu Накладення фасаду знизу SFA Накладення фасаду збоку Завіса CLIP top 120° TB Відстань до чашки F Зазор FAo Накладення фасаду зверху () Спеціальна завіса CLIP top 120° Середня завіса CLIP top TB Відстань до чашки F Зазор мін. 1.5 мм * 37 мм для хрестопод. монт. планок (37/32) Відстань до чашки TB MD Накладення фасаду FA (мм) 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 0 3 4 5 6 3 3 4 5 6 6 3 4 5 6 9 3 4 5 6 MD Підйом монтажної планки (мм) Зі спеціальною завісою CLIP top 120° накладення фасаду FA завжди більше на 2 мм Відстань до чашки TB MD Горизонтальний зазор F (мм) між фасадами 3 4 5 6 0 6 5 4 3 3 6 9 MD Підйом монтажної планки (мм) Монтаж на саморізи Монтаж INSERTA | EXPANDO Додаткова інформація Огляд – AVENTOS HF 19 Інформація для замовлення – дерев’яні фасади та широкий алюмінієвий профіль 20 Проєктування – дистанційний амортизатор Blum 29 Радіокнопка SERVO-DRIVE 29 Директива з автоматизованого обладнання 701 Монтаж, демонтаж і рег улювання Short-URL www.blum.com/a110 Вебкод DQD8YM Підіймальні механізми 〉 AVENTOS HF – складаний підіймальний механізм 〉 Стандарт | SERVO-DRIVE Підіймальні механізми

24 Підіймальні механізми 〉 AVENTOS HF – складаний підіймальний механізм 〉 Стандарт | SERVO-DRIVE Каталог 2022/2023 • KA-150 Фасади з вузького алюмінієвого профілю Вебкод DQD9NY Коефіцієнт потужності LF Висота корпусу KH (мм) x вага FG нижнього і верхнього фасаду разом із ручкою (кг) Теор. висота корпусу ТКН Висота верхнього фасаду FHo (мм) x 2 + зазори Якщо діапазони потужності накладаються, рекомендуємо обрати потужніший силовий механізм! Стандарт SERVO -DRIVE Інформація для замовлення 2 Комплект телескопічних важелів Висота корпусу KH (мм) Арт. 480 – 570 1 20F3200.01 560 –710 1 20F3500.01 700 –900 1 20F3800.01 760 –1040 1 20F3900.01 Комплектація: 2 2 x Телескопічний важіль, симетричний 1 Якщо фасади асиметричні, теоретична висота корпусу ТКН 7 Блок живлення 24 Вт для SERVO -DRIVE Мовний пакет Арт. Мовний пакет Арт. A Z10NE030A F Z10NE030F B Z10NE030B G Z10NE030G C Z10NE030C H Z10NE030H D Z10NE030D J Z10NE030J E Z10NE030E Вкл. з інструкцією із користування та монтажу Без мережевого кабелю Мовний пакет – інструкція з користування та монтажу A DE | EN | FR | IT | NL F BG | ET | LT | LV | RO | RU B DA | EN | FI | NO | SV G EN | ES | FR C EL | EN | HR | SL | SR | TR H EN | ZH D EN | ES | FR | IT | PT J JA E CS | HU | PL | SK Позначення мов відповідно до ISO-639 9 Мережевий кабель Ринок Арт. Ринок Арт. AR Z10M200A JP Z10M200J UK Z10M200B AU Z10M200K CH Z10M200C CL Z10M200L DK Z10M200D CN Z10M200N Європа Z10M200E BR Z10M200S.01 Європа ¹ Z10M200E.OS TW Z10M200T IN Z10M200H US | CA Z10M200U IL Z10M200I ZA Z10M200Z Довжина 2 м, з вилкою ¹ Без вилки ▬ Ідеально для верхніх шафок із фасадами з двох частин ▬ Висота корпусу KH 480 –1040 мм ▬ Ширина корпусу KB до 1800 мм ▬ Із BLUMOTION закриєте плавно й тихо ▬ Мінімум зусиль у використанні ▬ Зупиняється в будь-якому положенні ▬ Монтаж без інструментів ▬ Тривимірне регулювання обох фасадів ▬ Просте безступінчасте регулювання потужності силового механізму ▬ Середня завіса із захистом від защемлення пальців 1 Комплект силових механізмів Коефіцієнт потужності LF Вказівка Арт. 2600 – 5500 1 шт. = LF 960 –2650 20F2200.05 5350 –10150 20F2500.05 9000 –17250 20F2800.05 Комплектація: 1 2 x Симетричний силовий механізм – 8 x Саморізи Ø 4 x 35 мм 3 Комплект заглушок Колір Матеріал Арт. SW | HGR | TGR Пластмаса 20F8020 Комплектація: 3a 1 x Заглушка, лів. 3b 1 x Заглушка, прав. 3c 2 x Мала заглушка, з логотипом Blum IN-G 3 Комплект заглушок для SERVO -DRIVE Колір Матеріал Арт. SW | HGR | TGR Пластмаса 21F8020 Комплектація: 3a 1 x Заглушка для SERVO-DRIVE, лів. 3b 1 x Заглушка, прав. 3c 2 x Мала заглушка, з логотипом Blum IN-G 3d 2 x Радіокнопка SERVO-DRIVE 3e 6 x Дистанційний амортизатор Blum, Ø 5 мм 4 Тримач CLIP для телескопічного важеля Тип Підйом (мм) Арт. Лів. | Прав. 0 175H5B00 6 Комплект SERVO -DRIVE Колір Матеріал Арт. R7037 Пластмаса 21FA000 Комплектація: 6a 1 x Привод 6b 1 x SERVO-DRIVE розподільний кабель, 1500 мм 6c 1 x З’єднувальний вузол 6d 2 x Захист для кінців кабелю 8 Кріплення блока живлення Колір Матеріал Арт. WGR Пластмаса Z10NG120 Для SERVO-DRIVE, блок живлення 24 Вт Підіймальні механізми

RkJQdWJsaXNoZXIy